Świece sojowe

WSPÓŁPRACA

 

Jeżeli prowadzisz sklep, salon kosmetyczny lub spa i chciałbyś, aby nasze produkty znalazły się na Twoich półkach, to teraz masz taką możliwość! Skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej działalności, a przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę. Istnieje możliwość zarówno zakupu produktów znajdujących się w ofercie, w ilościach hurtowych, jak i ich personalizacja.

 


 

Planujesz ważne wydarzenie, takie jak ślub, panieńskie, a może baby shower? Nie wiesz jak podziękować gościom? Pomyśl o świecach z Twoimi etykietami, z przyjemnością zaangażujemy się w Twój projekt i przedstawimy Ci możliwości Manufaktury Nastroju.

 


 

Jeżeli masz pytania, zapraszamy do kontaktu!

 

E-mail: sklep@manufakturanastroju.pl 

Tel.: 600238223

 


 

SKŁAD ŚWIEC SOJOWYCH

 

1. WOSK SOJOWY wykorzystany do produkcji świec jest w 100% naturalny, pochodzenia roślinnego. Jego właściwości biodegradowalne sprawiają, że jest przyjazny dla środowiska. Podczas palenia nie uwalnia szkodliwych toksyn, dzięki czemu jest bezpieczny dla naszego zdrowia.

 

2. OLEJKI ZAPACHOWE, których używamy są zgodne zarówno ze standardami International Fragrance Association (IFRA), jak i z przepisami REACH.
Zapachy ani żaden z ich składników nie są testowane na zwierzętach.

 

3. KNOTY, które znajdują się w świecach są naturalne, wegańskie, nietoksyczne i oczywiście nie są testowane na zwierzętach!
Drewniane są wykonane z tropikalnego, twardego drzewa Cocobolo, natomiast bawełniane z naturalnej niebielonej bawełny.

 


 

#ecofriendly

 

 Uwielbiamy otaczać się produktami ekologicznymi, dlatego wszystkie materiały, z których tworzymy,
dobieramy starannie z myślą o naturze. Nasza produkcja jest oparta na zrównoważonym rozwoju, staramy się dobierać firmy, z którymi współpracujemy w oparciu o te same kryteria. Kupując nasze produkty masz gwarancję jakości, bezpieczeństwa oraz świadomość, że działasz dla dobra naszego otoczenia. 
Manufaktura Nastroju jest #ecofriendly i działa w duchu #lesswaste, dlatego papier, na którym drukujemy etykiety, podziękowania i instrukcje, które są dołączane do Waszych paczek pochodzi z recyklingu.
Materiały wykorzystane do produkcji świec dobieramy z myślą o środowisku i tak samo jest w przypadku opakowań. Stosujemy papierowe opakowania, naturalne wypełniacze oraz jutowe sznurki.

 JAK DBAĆ O ŚWIECE? 

 

Jest kilka istotnych zasad, o których należy pamiętać podczas użytkowania świec.

 

1. Pamiętaj, aby pierwsze palenie trwało do czasu rozpuszczenia wosku na całej średnicy pojemnika, w ten sposób unikniesz tzw. tunelowania. Jednak nie powinno ono trwać dłużej niż 3-4 godziny, aby nie doprowadzić do zatopienia knota.

2. Zgaś świecę poprzez zamknięcie dopływu powietrza. Zdmuchując świecę nie gasisz jej całkowicie, przez co knot cały czas tli się i wypala. 

3. Zawsze pamiętaj o przykrywaniu słoiczka, dzięki temu będziesz cieszyć się intensywnym zapachem podczas kolejnego palenia. 

4. Przed każdym paleniem skróć knot do długości około 0,5 cm, ciesz się małym, bezpiecznym płomykiem. Dzięki przycinaniu knota przedłużysz żywotność swojej świecy. 

5. Przechowuj świecę w temperaturze pokojowej. Nie pozostawiaj jej w nasłonecznionym miejscu bądź w przeciągu. 

6. Pamiętaj także o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. Zgaś świecę gdy wysokość wosku od dnia wyniesie około 1,5 cm. Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Pal świecę w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl