O nas

...to pracownia położona w sercu kujaw i pomorza, w Bydgoszczy. Początki produkcji świec sojowych sięgają roku 2020, kiedy to podjęłyśmy decyzję, że chcemy wypełnić nasze życie miłością do zapachów. Przez rok opracowywałyśmy najlepsze kompozycje, zagłębiałyśmy się w świat wosku sojowego, aby na początku 2021 roku otworzyć naszą pracownię. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się świece sojowe oraz kompozycje z kwiatów.

 


 

Wierzymy, że dobry nastrój wpływa na działania, podnosi efektywność w pracy zawodowej, a nawet poprawia jakość życia. Dlatego tak ważne jest, aby naszą codzienność wzbogacać o elementy poprawiające samopoczucie. Pamiętajmy jednak, że robiąc to możemy równocześnie zadbać o środowisko. Uwielbiamy otaczać się produktami ekologicznymi, dlatego wszystkie materiały, z których tworzymy, dobieramy starannie z myślą o naturze. Nasza produkcja jest oparta na zrównoważonym rozwoju, staramy się dobierać firmy, z którymi współpracujemy w oparciu o te same kryteria. Kupując nasze produkty masz gwarancję jakości, bezpieczeństwa oraz świadomość, że działasz dla dobra naszego otoczenia. 

 


 

Wszystkie świece tworzymy ręcznie, z należytą starannością i dbałością o detale. Zależy nam, abyś otwierając paczkę od Manufaktury Nastroju, poczuł się wyjątkowo. Manufaktura Nastroju, to miejsce, któremu deklarujemy całą energię, mamy nadzieje, że nam zaufasz i staniesz się jej częścią. 

 

Patrycja i Agata 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl